Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 27. března 2015

Svátek slaví Dita, zítra Soňa

Exkluzivně! Česká Miss natáčela upoutávku: Roli dostala i Maláčová!

Pětice dívek stojí za neprůhledným sklem a čeká, kterou z nich si vybere přísný »detektiv« Maláčová do své soutěže.
Pětice dívek stojí za neprůhledným sklem a čeká, kterou z nich si vybere přísný »detektiv« Maláčová do své soutěže. (Aha! – Marek Pátek)

Michaela Maláčová (39), ředitelka soutěže Česká Miss, nachystala několik překvapení ohledně jarního finále soutěže krásy, která se poprvé objeví na Primě. Deník Aha! mohl být také jako jediný na natáčení televizní upoutávky na soutěž. A dozvěděl se, proč Maláčová utekla z Novy!

Proč Maláčová podepsala smlouvu s Primou? „Prima nám umožní propagovat Českou Miss nejen v přímém přenosu, ale i dalších pořadech, jako jsou VIP zprávy a Top Star. To nám Nova neuměla nabídnout,“ prozradila Maláčová. Prima dala Míše i prostor, aby se objevila v upoutávce, která má do soutěže nalákat mladé dívky.

„Ještě před spuštěním spotu máme přihlášeno osm set dívek,“ pochlubila se Maláčová na natáčení ve strahovských ateliérech.  Jak upoutávka vypadá? Policejní stanice s neprůhlednými skly, elegantní bruneta, nafintěná blondýna, křiklavá punkerka, živelná rusovláska a stylová emodívka jsou ve vyšetřovací místnosti a siluety porotců v čele s Maláčovou rozhodují o jejich osudu. Která skončí ve spárech týmu vizážistek, kadeřníků a stylistů?

Maláčová si na natáčení dovezla i vlastní modely. Jen obličej a vlasy svěřila do rukou zkušené vizážistky. „Doufám, že mi ty nalepovací řasy nechá a já večer ohromím manžela a možná i své děti. Anabelka je totiž kritická k mému vzhledu,“ smála se Maláčová, která si na place vedla velmi zkušeně.

Líčení Maláčové před natáčením.

 

Typická blondýna s obrácenou cedulkou, kde jsou uvedeny míry.

Michaela Maláčová v kostýmu, který si zvolila sama.

 

 

 

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.