Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 27. února 2015

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Modelka, která uhořela v lamborghini

Modelka Renáta Vaculčíková
Modelka Renáta Vaculčíková

MOST/PRAHA – Ten srdceryvný příběh otřásl před dvěma týdny celou republikou. Modelka Renáta Vaculčíková (†23), kráska z televizní reklamy na polévku Vitana, uhořela po boku bohatého podnikatele v jeho žlutém lamborghini…

Zemřít měla kamarádka!

Deník Aha! teď získal z místa tragédie dosud nezveřejněné fotky. A navíc svědectví, že všechno bylo asi trochu jinak a že místo Renáty měla zemřít její kamarádka!

„Tak holky, vylosujte se, která pojedete jako první,“ měl údajně říct kladenský podnikatel Jiří Skula (†47), který během automobilových závodů v Mostě dvěma krásným dívkám nabídnul, že je ve svém superrychlém autě za 10 milionů Kč sveze. Dlouhovláska v minisukni si už už sedala do auta, vtom se jí ale začalo chtít na záchod. „Tak pojedu já,“ celá se rozzářila Renáta Vaculčíková. „Nechám si tu mobil a kabelku, za deset minut jsem zpátky,“ byla její poslední slova.

A dál už je to známé. Ujeli jen pár kilometrů a Jiří Skula divoké lamborghini na silnici mezi Mostem a Chomutovem nezvládnul. Zvlněný asfalt v zatáčce vykopnul auto, řítící se obrovskou rychlostí, ze silnice. Tlak vzduchu otočil závodní vůz na střechu, po níž se auto řítilo stovky metrů a při tom lámalo stromy jako sirky. Pak obrovský výbuch. Záchranáři už ze zcela zdemolovaného vraku vytáhli jen dvě ohořelá těla. Skulu identifikovali jen podle hodinek.

Na pohřbu v Zelené Hoře u Žďáru nad Sázavou plakal i přítel krásné modelky, herec Petr Falc, majitel kadeřnictví z »nováckého« seriálu Ulice. Žili spolu čtyři roky. „Renátka odcházela z domu, když jsem ještě spal. Jen jsem cítil, že mě před odjezdem pohladila,“ vyprávěl pak se slzami v očích. Od pohřbu uběhl jen týden, ale Petr Falc už zřejmě na svoji mrtvou lásku zapomněl. A možná už si dokonce našel náhradu…!


1.9.2006

Čtěte více v tištěném Aha!

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.