Sama Sudová by ji chtěla využít nejen ve svůj prospěch, ale také proto, aby mohla více finančně pomáhat Dětskému domovu v Planém.
Když Pavla dorazila minulý týden mezi své staré přátelé, vyhledal ji promotér akce Tomáš Brožek a nabídl jí, jestli by nechtěla moderovat galavečer kickboxu společnosti C.O.C. Clash of Champions, který se bude konat 2. listopadu v Nýřanech. Jako jednoznačné kritérium ale Brožek uvedl, že je nezbytné, aby Sudová shodila přebytečná kila a více začala trénovat v posilovně.
„Změnila své dosavadní rozhodnutí. Chtěla by se zase dostat do povědomí lidí a vrátit do světa modelingu. A v rámci toho právě také pomáhat opuštěným dětem,“ prozradil deníku Aha! Pavlin cíl její dlouholetý milenec a reprezentant v kickboxu Antonín Pacanda (27).
Nyní si tedy bývalá misska, která před necelými dvěma lety prošla těžkou anorexií a málem zemřela, koupila nové tenisky a se svým přítelem chodí na pravidelné tréninky. Možnosti, že by to mohlo jejímu tělu uškodit a dieta by se posléze zvrtla v opakované zdravotní problémy s příjmem potravy, Pavla už nevěří. „Dá si sakra pozor, aby se do toho pekla už víckrát nevrátila. To, co bylo, je pro ni dostatečným poučením,“ dodal Pacanda.
31.8.2007



