Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. dubna 2015

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Už neví kudy kam: Zlatokopka Eva z VyVolených se nestydatě obnažila

Eva má strach, že z VyVolených vypadne, tak vytáhla trumfy.
Eva má strach, že z VyVolených vypadne, tak vytáhla trumfy. (Foto: TV Prima, TV Nova, koláž Ahaonline)

Největší adeptka na brzké vyloučení  a zároveň nebohá pseudocelebrita Eva Feuereiselová (23) si nepochopitelně zakládá na své neposkvrněné pověsti. To  samozřejmě není možné po údajném erotickém excesu s Martucciho psem. I tak se stále dělala cudnou a  snažila se, aby na veřejnost neunikly fotky ukazující ji jakkoliv nahou. Tabu padlo a  její prsa vesele cestují po internetu.

Novopečená "bosska" Eva se dosud trapně skrývala přesto, že ostatním soutěžícím televizní nahota nečiní žádné obtíže. Možná tím chtěla ukázat, že není jako ostatní a mentálně se pohybuje na  vyšší úrovni. To bylo ovšem zcela zbytečné gesto. Evičku si totiž každý televizní divák dokázal rychle zařadit.

Na druhou stranu mohlo jít ze strany Feuereiselové o herní taktiku a neoblíbená blondýna chtěla ostatní ohromit svým tělem v nečekanou chvíli. Vladkova vtíravá sympatizantka pochopitelně všechno zaonačila tak, že se prsa ukázala náhodou. To je ovšem průhledné a z celého "omylu" čiší kalkul. Copak asi zlatokopka ukáže příště?

maximillian
11. 9. 2013 • 11:38

mas recht majolka...je to ZOO dementu nastesti vcera vypalcovali tu vyzilou vranu

setug
10. 9. 2013 • 18:54

žádný dluh nemá, dělaá se zajímavou a chce být považována za chudinku.

inocenta
10. 9. 2013 • 14:11

ale vždyť vyhrála ve výberu, tak jak je to? Asi byla sympatická více než jiné. Každopádně do této soutěže jsou exhibicionisté, tak nečekejte,že se tam setkátze s filozofy a introverty,

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.