Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. března 2015

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Známe výherkyni výživovo-diagnostického balíčku od Petra Havlíčka!

Petr Havlíček
Petr Havlíček (ara)

Téměř polovinu února bylo na serveru Ahaonline.cz možné získat výživovo-diagnostický balíček od specialisty Petra Havlíčka. A to v hodnotě 10 000 Kč. Stačilo poslat e-mail a napsat motivaci, proč chcete zhubnout. A tady je výherkyně!

První cenu, tedy výživovo-diagnostický balíček získala paní Šárka z Kolína, která zaujala tímto svým životním příběhem:

„Proč chci zhubnout? Protože chci být v rámci možností zdravá a užívat si prima svět. A hlavně tu být co nejdéle pro své děti. Jmenuji se Šárka a letos mi bude 44 let. Vážím 90 kg a měřím 165 cm. Když mi bylo 12 let, podstoupila jsem onkologickou léčbu v Motole. (zhoubný nádor na vaječníku = ozařování, chemoterapie). Od té doby jsem gynekologicky i onkologicky sledovaná a beru i hormony.

Kvůli nemoci nepřicházelo do úvahy ani umělé oplodnění, ale i tak mám dvě krásné děti (adopce) a to ve věku 7 a 15 let. Postupem věku se přidali další zdravotní problémy (dna, cukrovka, vysoký tlak i cholesterol, poškozené ledviny, nedostatek železa). Každé vyšetření u jiného lékaře, každý mi říká co můžu nesmím z jeho hlediska. Nic komplexního. Myslím, že základy zdravého životního stylu jsou mi celkem jasné, ale při čtení co můžete, nemůžete při dně, cukrovce, vysokém tlaku a cholesterolu se v tom člověk lehce ztratí. Tak proč nevyužít nabídku - třeba se usměje štěstí. Co bych ještě napsala - nekouřím a jen občas 2-3 dcl vína.“

Výherkyně balíčku produktů Víte, co jíte: Shmawi Daniela, Jitka Kozderková, Jitka Drtinová, Martina Význerová a Jana Vybíralová

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.