Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. dubna 2015

Svátek slaví Marcela, zítra je Velikonoční pondělí / Alexandra

Smutný příběh Gretchen Molannenové (†39): Sebevražda kvůli orgasmům! Měla jich 50 denně!

Gretchen dosáhla vrcholu až 50krát denně.
Gretchen dosáhla vrcholu až 50krát denně.

Všeho moc škodí. A i když se to nezdá, týká se to i orgasmů! Američanka Gretchen Molannenová (†39) dosahovala vrcholu až 50krát denně! A nekonečnou rozkoš si rozhodně neužívala, naopak pro ni představovala nesnesitelné utrpení. Takovou, že ji dohnala až k sebevraždě!

Vzácnou poruchou trpěla Američanka od svých 23 let. Nemyslete ale, že ji drtila permanentní chuť na sex. Gretchen byla nepřetržitě vzrušená fyzicky, ne však duševně. Stačil sebemenší dotek či vibrace a nešťastná žena okamžitě dosáhla orgasmu. Kdekoliv – v autobuse, v obchodě, v práci, na ulici... Jediný způsob, jak se mohla nepřetržitého vzrušení alespoň na chvíli zbavit, byla několikahodinová masturbace. Odměnou jí vždy bylo několik minut klidu.


„Úplně mi to zničilo život,“ stěžovala si ve svém posledním rozhovoru. Přišla o přítele i o práci. V domnění, že se jednou uzdraví, si půjčovala peníze od kamarádů. V minulosti se už čtyřikrát pokusila o sebevraždu, napopáté už, bohužel, svůj zoufalý čin dokonala. „Milovala jsem život, měla jsem se úžasně. A pak to přišlo a všechno se pokazilo,“ vysvětlovala v dopisu na rozloučenou. „Můj milostný život ztratil smysl, po každém orgasmu hned následoval další. Nemohla jsem si dát ani pauzu a napít se. Svíjela jsem se v křečích, bolelo mě úplně všechno, topila se ve vlastním potu. Nikomu bych takové zážitky nepřála,“ popsala Gretchen muka, jež prožívala.

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.