Musíte vědět! 21. července 2012 • 12:00
Znásilnil dívku! Pak ji chtěl zabít!

Otřesný případ brutality otřásl obcí Tehov na Benešovsku. Mladík Jan (20) tam podle policistů znásilnil a pokusil se zabít dívku, která byla na prázdninách u babičky!
Drama se odehrálo v noci na středu, kdy mladí byli na zábavě v nedaleké restauraci. Opilý chlapec nejprve dívku poblíž obce znásilnil a pak ji začal brutálně škrtit. Když už si myslel, že je dívka mrtvá, naložil ji do kufru auta a odvezl k asi 15 kilometrů vzdálené silážní jámě, kde se jí chtěl zbavit.
Dívka se ale nad ránem probrala, nejspíš kvůli chladu, a došla nahá k nejbližšímu stavení. Tam jí lidé dali šaty a přivolali policii. Té se podařilo nalézt auto i s mladíkem, který se ukrýval v poli. Už byl i obviněn, za brutální zločin mu hrozí až 20 let vězení.