Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. března 2015

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Sexuální poradna paní Michaely: Jak poznat, že je muž impotentní?

Manželovi už nejsem dost dobrá
Manželovi už nejsem dost dobrá (Profimedia.cz)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Nedávno jsem se rozešla s přítelem, se kterým jsme se vzájemně odcizili už před několika měsíci. V sexu se mu příliš nedařilo a nakonec mě napadlo, jestli se z něho postupně nestal impotent. Jak vlastně správně definovat mužskou impotenci? Jak bych poznala, že je přítel opravdu impotentní? Radka (27)

Odhalení impotence je poměrně jednoduché. Pokud má muž v 50 až 75 procentech pokusů o sexuální styk problémy s dosažením a udržením erekce, může jít o určitý stupeň impotence. Faktory jsou pití alkoholu, kouření, únava, psychické problémy nebo cévní choroby.

Někdy je muž schopen erekce jen občas (psychická impotence), jindy nedochází k dostatečnému prokrvení penisu (cévní impotence). Jak jsem vycítila z dotazu, vás již jeho sexuální nezdary patrně nepálí. A pokud ano, poraďte mu, ať se nechá odborně vyšetřit, takto na dálku diagnózu pochopitelně nikdo určit nedokáže…

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.